O firmie

Firma Parkan Serwis powstała w 2005 r. Odpowiadając na potrzeby rynku oraz korzystając z wcześniejszego doświadczenia budowlanego powołaliśmy do życia specjalistyczne przedsiębiorstwo zajmujące się wznoszeniem ogrodzeń. Wąska specjalizacja pozwoliła nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach.

W ciągu kilku lat nasza firma wyrosła na regionalnego lidera w zakresie budowy ogrodzeń . Setki zadowolonych klientów oraz kilometry zbudowanych ogrodzeń gwarantują że jesteśmy firmą godną zaufania. Działamy na terenie całego kraju lecz głównym rejonem działania jest Poznań i okolice.

Posiadamy dwie wykwalifikowane brygady monterskie, wyposażone w specjalistyczne narzędzia i maszyny. Nasze doświadczenie oraz sprzęt pozwala nam realizować zlecenia profesjonalnie i bardzo szybko, a wypracowany przez nas system działania jest przyjazny dla inwestora.

Gwarancja
Udzielamy 36 miesięcznej gwarancji na wykonane ogrodzenie.Zapewniamy natychmiastową reakcję na zgłoszoną reklamację. Usuniemy ewentualne usterki w ciągu 7 dni od zgłoszenia.

Materiały

OGRODZENIE Z SIATKI ŚLIMAKOWEJ

  • Siatka z drutu ocynkowanego i powlekanego tworzywem poliestrowym(RAL-6005,8017) mrozoodpornym,odpornym na promienie UV (wykonujemy tez ogrodzenia ocynkowane, niepowlekane poliestrem)
  • Słupki ocynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo lub malowane farbami chlorokauczukowymi
  • Akcesoria z metalu ocynkowane galwanicznie i lakierowane proszkowo

OGRODZENIE Z PANELI SYSTEMOWYCH

  • Panele zgrzewane z drutu o średnicy 5mm ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo (RAL-cała paleta)
  • Słupki z profila 40/60mm,grubość ścianki 2mm ocynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo
  • Akcesoria metalowe ocynkowane galwanicznie i lakierowane proszkowo
  • Panele zgrzewane trzywarstwowe 6/5/6 lub 8/6/8 ocynkowane i lakierowane proszkowo

PODMURÓWKI

Uwaga!
Ogrodzenia z siatki montujemy na prefabrykatach o grubości 10cm, wys. 20cm ,dł. 280cm jest to unikalny system prefabrykatów dedykowany specjalnie do ogrodzeń.